1. Mes paprašysime Jūsų užsiregistruoti, t.y. užpildyti kelias grafas,kad žinotume kaip su Jumis susisiekti ir kur siųsti Jūsų užsakymą. Po registracijos-prisijungimo galėsite pirkti prekes.

Jei esate nuolatinis pirkėjas, tiesiog prisijunkite.

2. Išsirinkę norimą  prekę (prekes) - spauskite prie jos esančią nuorodą "Į krepšelį" ir Jūsų pasirinkta prekė atsidurs krepšelyje. Pirkiniai prisiregistravimo metu išlieka krepšelyje, galite toliau dairytis parduotuvėje.

3. Įsidėję prekes į krepšelį, spauskite "Mano krepšelis". Peržvelkite norimus pirkti daiktus, jei apsigalvojote, galite prekę iš krepšelio išimti (paspauskite šalia esantį kryžiuką).

4. Jei jau išsirinkote ir apsisprendėte, spauskite  "Pirkti". Patikslinkite pristatymo adresą, pasirinkite pristatymo, apmokėjimo būdus ir patvirtinkite užsakymą.

5. Dėkojame Jums ir siunčiame į Jūsų elektroninį paštą  sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Laukdami jo, ruošiame siuntinį.

Jei turit klausimų, nesidrovėkit parašyti mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Jei Jums patikusio daikto nebėra, arba norite užsisakyti kažką individualiai, rašykit mums.